Επισκεφθείτε μας στην Έκθεση Anuga
![Επισκεφθείτε μας στην Έκθεση Anuga](https://gravieranaxoupdo.eu/wp-content/uploads/2023/11/INVITATION-GR.jpg)
Στο πλαίσιο του προγράμματος «The Pleasure of European PDO products, Γραβιέρα Νάξου ΠΟΠ», η Ένωση Αγροτικών Συνεταιρισμών Νάξου με χαρά σας προσκαλεί να επισκεφτείτε το περίπτερο μας στην έκθεση Anuga, που θα πραγματοποιηθεί μεταξύ 7 και 11 Οκτωβρίου 2023 στο εκθεσιακό κέντρο Koelnmesse GmbH στη Γερμανία.
Θα μας βρείτε στο HALL 10.1 Stand A041.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα