Επισκεφθείτε μας στην έκθεση FoodExpo 18-20/3/2023
![Επισκεφθείτε μας στην έκθεση FoodExpo](https://gravieranaxoupdo.eu/wp-content/uploads/2023/10/invitation_FOODEXPO.jpg)
Στο πλαίσιο του προγράμματος «Ενέργειες ενημέρωσης και προώθησης για την ΠΟΠ Γραβιέρα Νάξου στην Ελλάδα και τη Γερμανία», η Ένωση Αγροτικών Συνεταιρισμών Νάξου με χαρά σας προσκαλεί να επισκεφτείτε το περίπτερο στην έκθεση foodexpo που θα πραγματοποιηθεί στο Metropolitan Expo στις 18-19 & 20 Μαρτίου 2023.
Τοποθεσία περιπτέρου HALL 3 STAND B40/42
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα